Powiat grajewski „żółty”

0

Jak poinformował Podlaski Urząd Wojewódzki od dnia 14.08.2020 r. powiat grajewski trafił na listę powiatów oznaczonych kolorem żółtym. Wprowadzone ostatnio oznaczenia powiatów kolorem czerwonym i żółtym odnoszą się do miejsc gdzie jest wzrost zakażeń. Powiat grajewski jest dotychczas jedynym powiatem oznaczonym kolorem żółtym w tej części kraju. 

W powiatach oznaczonych kolorem żółtym w przestrzeni publicznej nie trzeba zasłaniać nosa i ust, natomiast należy zachowywać 1,5-metrowy dystans społeczny. Wesela oraz inne imprezy mogą odbywać się do 100 osób. W restauracjach i gastronomii należy zakrywać usta i nos, jest też limit maksymalnie 1 osoby na 4 m kw. W kinach także jest limit – 25 proc. zajętych miejsc. Limity w siłowniach i centrach fitness to 1 osoba na 7 m kw. Wydarzenia sportowe mogą odbywać się przy 25 proc. widowni.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress