Powiatowe Karnawałowe Muzykowanie w Szczuczynie

1

Powiatowe Karnawałowe Muzykowanie w Szczuczynie – wydarzenie odbywające się m.in. pod patronatem Starosty Grajewskiego, było okazją dla uczczenia Jubileuszu 20-lecia działalności artystycznej Pani Marianny Ostrowskiej w MDK, a później w BCK w Szczuczynie.
Pani Marianna jest założycielką Zespołu „Kłosek”, który działa w
Zespole Szkół w Niećkowie już od 25 lat. Jest znaną działaczką artystyczną i kulturalną, aktywizującą kolejne pokolenia młodych i starszych. Obecnie udziela się w KGW „Z Grodu Szczuków”.
W niedzielne popołudnie wszyscy, którzy mieli okazję i zaszczyt współpracować, bądź uczyć się pod okiem Pani Marii zebrali się, aby uczcić 20-lecie działalności Jubilatki. Na scenie wystąpili m.in.: Zespół „Kłosek”, KGW „Z Grodu Szczuków” i Orkiestra Dęta OSP w Szczuczynie, a także wokaliści i Zespoły z MDK w Szczuczynie. Nie zabrakło oczywiście podziękowań za całokształt pracy oraz gratulacji za osiągnięcia i dorobek artystyczny.
Powiat Grajewski reprezentowali Radny Rady Powiatu Grajewskiego
Bolesław Ruszczyk oraz nauczycielka Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie Jolanta Barbara Ciechanowicz, którzy wraz ze słowami wdzięczności wręczyli Pani Marii drobny upominek oraz bukiet kwiatów. W wydarzeniu obecny był także Janusz Marian Marcinkiewicz, Radny Rady Powiatu Grajewskiego, który był jednym z prowadzących wydarzenie.
Pani Marii składamy serdeczne gratulacje i wyrazy uznania. Wszystkiego najlepszego.

Zdjęcia: Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

Udostępnij:

Jeden komentarz

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress