Pożegnanie ferii w B-CK

0

W ostatnią sobotę ferii zimowych (04.02.2017r.) w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie uczestnicy zimowiska, dzięki staraniom pani Barbary Paszkowskiej, obejrzeli spektakl „Dwie Dorotki” teatru KRAK – ART z Krakowa. Bajecznie kolorowa scenografia, kostiumy, świetna gra aktorska, angażowanie widzów podczas przedstawienia i ciekawie opowiedziana historia sprawiły, że dzieci wyszły z przedstawienia oczarowane.
Zwieńczeniem dwóch tygodni zimowego wypoczynku była wieczorna, sobotnia dyskoteka w Centrum Kultury. Tańce zespołowe i z balonem, hula – hop, malowanie twarzy, turniej bilardowy – takie atrakcje czekały na dzieci i młodzież. Oprócz wspomnianych zabaw czekał też na nich poczęstunek, który osłodził im smutek z powodu zakończenia ferii i powrotu do szkoły.

B-CK

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress