Pracowity dzień w Warszawie

0

W dniu 15 stycznia 2020 r. Starosta Grajewski Waldemar Remfeld wraz z Posłem na Sejm RP Kazimierzem Gwiazdowskim byli w Ministerstwie Obrony Narodowej, w Ministerstwie Infrastruktury oraz w siedzibie Polskich Kolei Państwowych S.A.

W Ministerstwie Obrony Narodowej Starosta Grajewski wraz z Posłem spotkali się z Wiceministrem Wojciechem Skurkiewiczem. Na spotkaniu rozmawiali o możliwości pozyskania funduszy na powstanie w powiecie grajewskim strzelnicy oraz o wsparciu Ministerstwa w organizacji planowanych w bieżącym roku Ogólnopolskich Obchodów 110-lecia Ruchu Strzeleckiego w Polsce oraz 25-lecie Związku Strzeleckiego „Strzelec” w powiecie grajewskim.

Następnie w Ministerstwie Infrastruktury odbyło się spotkanie w sprawie dofinansowania ze środków Funduszu Dróg Samorządowych inwestycji drogowych w powiecie grajewskim. Starosta Grajewski rozmawiał o możliwości zwiększenia wysokości dofinansowania naszych inwestycji.

Natomiast w PKP S.A. Starosta z Posłem omówili z Członkiem Zarządu PKP S.A. – Krzysztofem Golubiewskim zagadnienia związane z prawem własności budynku dworca oraz konieczności przeprowadzenia w nim prac remontowych.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress