Pracownie mobilne dla szkół średnich

0

Mobilna pracownia multimedialna dla Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Grajewie oraz Zespołu Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie.

Szkoły otrzymały nagrody w Konkursie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej „OSEWyzwanie” organizowanym przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową – Państwowy Instytut Badawczy.

Konkurs adresowany był do wszystkich szkół w Polsce z miejscowości do 50 tysięcy mieszkańców. Spośród 1600 złożonych wniosków 800 zostało nagrodzonych w tym dwie z powiatu grajewskiego: Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Grajewie oraz Zespołu Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie.

Nagrodą w konkursie jest pracownia mobilna, składająca się z 16 laptopów umieszczonych w przenośnej szafie z punktem dostępowym do internetu. Nagrody uzyskane w konkursie dedykowane są m.in. do podnoszenia poziomu kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli w ramach doskonalenia zawodowego nauczycieli oraz umożliwienia wspomagania procesu kształcenia w szkole.

Gratulujemy!

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x