Praktyki zawodowe w Pradze

1

17 uczniów z Technikum w Zespole Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Szczuczynie od 18 kwietnia 2016 r. uczestniczą w praktykach zawodowych w Pradze. Będą tam przebywać przez trzy tygodnie. Czas spędzony poza szkołą jest przeznaczony nie tylko na doskonalenie umiejętności zawodowych, ale również zwiedzanie i poznanie kultury Czech.

Praktyki realizowane są w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, projekt pn. „Mobilny mechanik na rynku europejskim.” Druga grupa uczniów weźmie udział w wyjeździe pod koniec września.

Udostępnij:

Jeden komentarz

  1. wspieram co szczuczyńskie dnia

    Wow!!! Super sprawa, chłopaki tylko pozazdrościć, dla wielu to przygoda życia, Supr tak trzymać!!! Boska promocja szkoły 🙂 Gratulacje realizacji projektu!!!

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress