Przekaż 1% podatku na swoją jednostkę OSP

2

Przypominamy iż składając zeznanie podatkowe za rok 2018, będziecie Państwo mieć możliwość wsparcia częścią swojego podatku dowolnej organizacji pożytku publicznego. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczuczynie proszą o wsparcie naszej jednostki.

Praca strażaków nie należy do najłatwiejszych. Każda akcja, do której wyjeżdżają, wiąże się ze sporym ryzykiem. Jak mówią, mimo niebezpieczeństw jest ona dla nich powodem do dumy, bo wykonując tę pracę ratowany jest dobytek, zdrowie i życie innych. Niejednokrotnie to na ile i jak sprawnie strażacy mogą pomóc zależy od sprzętu, którym dysponują. Dlatego tak ważne jest jak najlepsze wyposażenie jednostek straży pożarnej w jak najnowocześniejszy sprzęt. Temu służą m.in. darowizny pochodzące z 1% podatku przekazanego przez podatników. Zakupiony sprzęt realnie usprawni pracę szczuczyńskich strażaków, którzy liczą, że potrzeba by go użyć będzie się pojawiać… jak najrzadziej. Bo każda ich akcja to czyjaś tragedia…

Poniżej film naszego kolegi druha Huberta Dąbkowskiego z OSP Szczuczyn, który obrazuje część działań naszej jednostki.

 

 

Udostępnij:

2 komentarze

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress