Przekroczył prędkość o 53 km/h – kolejne zatrzymane prawo jazdy

1

Wczoraj policjanci grajewskiej „drogówki” zatrzymali kolejne prawo jazdy kierującemu, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Kontrola została przeprowadzona w miejscu wskazanym na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Kierowca osobowego Volkswagena jechał o 53 km/h za szybko. To kolejny taki przypadek na terenie powiatu grajewskiego.

Wczoraj (18.12.2016) przed godziną 13:00 grajewscy policjanci dokonywali kontroli prędkości w miejscowości Guty, gdzie, zgodnie ze wskazaniem na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, kierowcy przekraczają dozwoloną prędkość. W trakcie pomiaru prędkosci nadjeżdżającego pojazdu policyjny miernik prędkości wskazał 103 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali kierującego Volkswagenem do kontroli drogowej.21–letni mieszkaniec powiatu kolneńskiego przyznał się do popełnionego wykroczenia. Został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych i 10 punktami karnymi. Z uwagi na fakt, że młody kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 53 km/h w terenie zabudowanym policjanci zatrzymali mu również prawo jazdy. Dokument zostanie teraz przesłany do starosty z wnioskiem o wszczęcie postępowania administracyjnego, które skutkować może utratą uprawnień do kierowania na 3 miesiące.

http://www.grajewo.policja.gov.pl

Udostępnij:

Jeden komentarz

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x