PRZYSTOSOWANIE BUDYNKU STAROSTWA POWIATOWEGO W GRAJEWIE

0

PRZYSTOSOWANIE BUDYNKU STAROSTWA POWIATOWEGO W GRAJEWIE

Likwidacja barier funkcjonalnych, umożliwiająca osobom ze szczególnymi potrzebami uczestniczenie w życiu publicznym, należy do szczególnych obowiązków państwa urzeczywistniającego zasady sprawiedliwości społecznej. Samorząd Powiatu Grajewskiego, mając na uwadze konieczność poprawy dostępności usług publicznych świadczonych przez Starostwo Powiatowe w Grajewie zrealizował zadanie pn. „Zwiększenie dostępności w budynku Starostwa Powiatowego w Grajewie”.

W ramach zadania wykonano m.in. plan tyflograficzny z udźwiękowieniem, obrazujący rozmieszczenie pomieszczeń w Starostwie, zamontowano pola uwagi w kolorach kontrastowych, założono nakładki antypoślizgowe na schody, czy też zamontowano tabliczki informacyjne w alfabecie Braille’a.

Koszt zadania, to 43 997,10 zł , który w całości został pokryty ze środków pozyskanych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Działania 2.18 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x