PUP Grajewo o przeszkoleniu ochotników w Wojskach Obrony Terytorialnej

0

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie informuje osoby bezrobotne bez odbytego przeszkolenia wojskowego, że Wojskowa Komenda Uzupełnień w Łomży planuje uruchomienie procesu przeszkolenia ochotników w jednostkach Wojsk Obrony Terytorialnej.

Pierwsze 16 dniowe przeszkolenie w nowotworzonych Wojskach Obrony Terytorialnej planuje się na I kwartał 2017 roku.

Szkolenie kończy się złożeniem przysięgi wojskowej, uzyskaniem statusu szeregowego rezerwy. Uzyskanie statusu żołnierza rezerwy umożliwia ubieganie się o przyjęcie do czynnej służby wojskowej w jednostkach Obrony Terytorialnej.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji i możliwości powołania do szkolenia można uzyskać bezpośrednio w 1 Podlaskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej (tel. 261-398-941, 25 batalionie Obrony Terytorialnej (tel.261-398-213) w Białymstoku, Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Łomży (tel.261-385-724, 261-385-715) oraz na stronie internetowej WKU w Łomży w zakładce „Służba w OT”

PUP Grajewo

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x