Radny okradł szkołę!

0

Radny włamywaczem – okradł szkołę w swojej gminie- Przytuły woj.podlaskie, dowiedziało się nieoficjalnie Polskie Radio Białystok – zatrzymali go łomżyńscy policjanci.

Okazało się, że to nie jedyne wyczyny mężczyzny. Jak potwierdza Anna Mandziuk z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymany 25-latek dwukrotnie włamywał się do szkoły na terenie gminy Przytuły. Za każdym razem dostawał się do budynku wyważając okno od strony sali gimnastycznej. Łupem włamywacza padł min sprzęt nagłośnieniowy, mikroskop, czy elektromagnes.

25-latek ukradł też w Łomży sprzęt, który miał służyć zapobieganiu kradzieży. Z jednego z domów zdemontował kamery monitoringu. Skradziony sprzęt o wartości ok 3 tysięcy złotych udało się policjantom odzyskać. 

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, przyznał się i dobrowolnie poddał karze. To rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata i dozór policyjny.

Radny złożył już wniosek do rady gminy Przytuły, w którym zrzeka się mandatu. Będzie rozpatrzony podczas najbliższej sesji.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress