(RE)AKTYWNE FERIE ZIMOWE ONLINE W BCK W SZCZUCZYNIE

0

(RE)AKTYWNE FERIE ZIMOWE on-line edycji 2021

Od 4 do 17 stycznia 2021 r. na naszym Facebooku i Instagramie będziemy publikowali propozycje zajęć dla dzieci, młodzieży dorosłych przygotowanych przez grupę projektową Akcja Reaktywacja i pracowników BCK w Szczuczynie. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Propozycje zajęć plastycznych, dawnych gier integracyjnych, podróże z książkami, challenge internetowe o różnej tematyce, duża dawka humoru i muzyki głównie ludowej (także tej zremiskowanej) – wszystko z myślą o Was.

A do tego wszystkiego dorzucamy moc upominków i nagród niespodzianek!

Dyrekcja i pracownicy Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie życzy wszystkim feriowiczom niezapomnianych wrażeń, radości, odpoczynku a także niesłabnącej energii
i optymizmu!

Projekt „Akcja Reaktywacja – ludowe pieśni i przyśpiewki z zapiśnika dziadków” realizowany jest w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego Programu „Równać Szanse 2019” prowadzonego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży a finansowanego przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności.

Link do naszego Facebooka:

https://www.facebook.com/Biblioteka-Centrum-Kultury-w-Szczuczynie-624654161005925

Link do naszego Instagrama:

https://www.instagram.com/bckszczuczyn/?fbclid=IwAR0YyEUzdlZoF1_LaR-C736yqzgNAUAYwI9zbSRtveXmAd0Fn0GbDbEGvJw

Andrzej Kosmowski

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress