Relacja z Rodzinnego Pikniku w Niećkowie

0

Wczoraj w Niećkowie odbył się Piknik Rodzinny dla mieszkańców Niećkowa i okolic. Piknik zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Grajewie i Zespół Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie, odbył się w ramach zadań związanych z umową zawartą z Fundacją Most the Most o wypłatę dofinansowania/grantu w Konkursie „Nasz Zabytek” – Dwór w Niećkowie, w którym Powiat Grajewski w 2022 r. uzyskał 1 mln zł na przeprowadzony już pierwszy etap przebudowy zabytku.

W trakcie Pikniku na mieszkańców czekały atrakcje w postaci występów, pieczenia kiełbasek i ziemniaczków w ognisku, dmuchany zamek i bramka piłkarska.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim przybyłym na Piknik i mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście, bo nie jest to ostatnie tego typu wydarzenie.

Wielkie dzięki składamy także:

  • Tomaszowi Krupie i jego wokalistom z TreleMorele Podlasie za wspaniałe występy solowe i nie tylko,
  • Joli Koniecko z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wąsoszu i jej podopiecznym za wystawienie wspaniałego spektaklu słowno-muzycznego pt. “Stare, Nowe Pieśni i Obrzędy Ludowe“,
  • Januszowi Marianowi Marcinkiewiczowi z Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie za zapewnienie nagłośnienia podczas występów,
  • PHU Jumpland Grajewo za atrakcje w postaci dmuchańców (jak zawsze możemy na Tobie polegać Iwonka),
  • wolontariuszom z Zespołu Szkół w Niećkowie za pomoc przy organizacji imprezy,
  • Adamowi Organkowi za pomoc w przewiezieniu sprzętu.

Dla wszystkich zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w Dworze w Niećkowie polecamy śledzić nasz profil. Następne wydarzenie już wkrótce!

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress