Relacja ze spotkania autorskiego Jakuba Kuronia

0

Dnia 23 października 2021 r. w Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie, Oddział Grajewskiego Centrum Kultury, odbyło się spotkanie autorskie z Jakubem Kuroniem.

Znany i ceniony szef kuchni, zabrał nas w kulinarną podróż z kroplą mleka w tle. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się wielu ciekawostek związanych życiem zawodowym naszego gościa. Podzielił się on z nami również wiedzą związaną z produktami oraz potrawami z mleka, m.in. zdradził nam swój przepis na pysznego naleśnika.

Na koniec spotkania, uczestnicy mogli kupić książkę naszego gościa wraz z autografem lub otrzymać zdjęcie z jego dedykacją.

Dziękujemy Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL w Grajewie za przekazanie produktów dla uczestników spotkania. Zapraszamy na kolejne spotkania organizowane przez Grajewskie Centrum Kultury w Grajewie.

CTM-MM

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress