Remont Stacji Uzdatniania Wody dla Szczuczyna

0
Szanowni Państwo, Mieszkańcy Szczuczyna!
Dzięki pozyskanej dotacji rozpoczął się remont Stacji Uzdatniania Wody dla Szczuczyna. Wykonawca robi wszystko, co możliwe, aby prowadzone prace wiązały się z jak najmniejszymi utrudnieniami dla mieszkańców, jednak nie zawsze się to udaje. Roboty wymagające wyłączenia wody prowadzone są nocami, a jeżeli wyłączenie niezbędne jest w ciągu dnia, to trwa od kilku do kilkunastu minut. Niestety takie wahania ciśnienia powodują zruszenie osadu występującego w sieci, co może powodować pogorszenie jakości wody w naszych kranach. Robimy wszystko, żeby ta niekomfortowa sytuacja trwała jak najkrócej i liczę na to, że wszystko wróci do normy z końcem bieżącego tygodnia.
Stan szczuczyńskiej stacji uzdatniania wody był już katastrofalny i wymagał pilnej interwencji. W ramach przygotowanego projektu pozyskaliśmy 85% środków na prace warte łącznie 18 milionów złotych. Jedną ze składowych całego zadania jest właśnie budowa nowej, nowoczesnej STACJI UZDATNIANIA WODY. W krótkim czasie uzyskamy infrastrukturę, która zapewni nam znakomitej jakości wodę na 30 kolejnych lat.
W następnym roku, w ramach projektu ruszą prace z budową kanalizacji sanitarnej w Szczuczynie.
Wtedy, gdy to jest tylko możliwe do przewidzenia staramy się zawiadomić Państwa o planowanych wyłączeniach wody. Wykorzystujemy wtedy nasz system przesyłania informacji SMS- NEWS. Postaramy się również zamieszczać ogłoszenia na portalu Facebook.
Za powstałe utrudnienia przepraszam, jednak chwilowy dyskomfort pozwoli już za chwilę na wzrost bezpieczeństwa, komfortu oraz jakości naszego życia.
Pozdrawiam Państwa serdecznie
Artur Kuczyński
Burmistrz Szczuczyna

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress