„Rowerowe Selfie”

0

Rajdowa_12 działająca przy Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie 17.07.2018r. ogłosiła konkurs ph. „Rowerowe Selfie” dla wszystkich mieszkańców miasta i gminy Szczuczyn.
W okresie 18.07.2018r. – 03.08.2018r. ( pierwszy etap konkursu) każdy pasjonat dwóch czy czterech kółek (tych rowerowych oczywiście) mógł wziąć udział w konkursie wysyłając na adres
rajdowa12@wp.pl autorskie selfie, które mogło mieć charakter indywidualny lub grupowy.

Na konkurs wpłynęło 17 autorskich zdjęć. Decyzją grupy projektowej wszystkie zdjęcia zostały zakwalifikowane do udziału w drugim etapie konkursu tj. głosowaniu internetowym, które rozpoczyna się właśnie dziś!!!

Nadesłane zdjęcia publikujemy na stronie facebookowej Rajdowa 12. Oto kilka zasad głosowania internetowego:

  1. Zgodnie z regulaminem konkursu trzy zdjęcia, które uzyskają największą liczbę polubień otrzymają nagrody:

I miejsce – nagroda główna rower

II i III miejsce nagrody niespodzianki

  1. POD UWAGĘ BRANE BĘDĄ POLUBIENIA ODDANE TYLKO I WYŁĄCZNIE NA STRONIE FACEBOOKOWEJ RAJDOWA_12.

https://www.facebook.com/Rajdowa-12-1801730610090076/

  1. POD UWAGĘ NIE BĘDĄ BRANE POLUBIENIA, KTÓRE ZOSTANĄ ODDANE NA ZDJĘCIA , KTÓRE ZOSTAŁY UDOSTĘPNIONE NA INNYCH KONTACH NA FACEBOOK’U.
  2. O kolejności opublikowanych zdjęć w konkursowym poście decydowała data ich wpływu.

Głosowanie internetowe trwa do 14 sierpnia 2018r. do godziny 23:59. Wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie życzymy tysiąca polubieni a tylko od Was zależy ile ich uzyskacie. Zachęcajcie znajomych do polubieni i niech wygra najlepszy! Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników konkursu.

ZWYCIĘSCY KONKURSU ZOSTANĄ NAGRODZENI PODCZAS UROCZYSTEGO OTWARCIA PIERWSZEJ SZCZUCZYŃSKIEJ TRASY ROWEROWEJ, KTÓRE NASTĄPI JUŻ NIEBAWEM!

Z pozdrowieniami

Zespół Rajdowa_12

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x