Rozgrywki Halowej Ligi w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Szczuczyna

2

19 grudnia dobiegły końca rozgrywki Halowej Ligi w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Szczuczyna. Do rozgrywek zgłosiło się pięć drużyn, grano systemem dwu rundowym ( mecz i rewanż). Po miesięcznych zmaganiach kolejność zajętych miejsc jest następująca:

I miejsce Promil

II miejsce Szachiści

III miejsce Wybrzeże Klatki Schodowej

IV miejsce Są Gorsi

V miejsce Radziłów

Najlepszym strzelcem z 16 bramkami został Sebastian Komosiński – Promil,

Najlepszym bramkarzem został Dominik Poliński – Wybrzeże Klatki Schodowej,

Najlepszym zawodnikiem wybrany został Marcin Skrodzki –Są Gorsi.

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Radosław Trzciński, Tadeusz Kozikowski, Sebastian Komosiński, Kamil Hujda, Piotr Bagiński, Krzysztof i Emil Marcinkiewicz, Artur Mazur, Przemysław Wesołowski, Marcin Bielecki.

Puchary i dyplomy wręczali Jolanta Budzińska Sekretarz Miasta, Sponsorzy Mirosław Rainko Prezes Banku Spółdzielczego w Szczuczynie i Wojciech Grochowski ze Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie , którzy ufundowali nagrody rzeczowe dla zawodników.

Organizacja ligi i sędziowanie: Janusz Marcinkiewicz i Paweł Modzelewski.

Udostępnij:

2 komentarze

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress