Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Romantyzm na plakacie”

0

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Romantyzm na plakacie”

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie ogłosiła w dniu 09.05.2022 w ramach Tygodnia Bibliotek konkurs plastyczny dla uczniów klas szkół podstawowych z gminy Szczuczyn. Głównym celem konkursu było upowszechnianie i promowanie wiedzy o epoce romantyzmu. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu plakatu zapowiadającego teatralną inscenizację utworu literackiego w epoki romantyzmu. Uczestnicy konkursu byli oceniani w dwóch kategoriach: kategoria I – klasy I-III i kategoria II – klasy IV-VIII. Każda klasa mogła zgłosić do konkursu jedną pracę plastyczną wykonane w zespole dowolną techniką
i w dowolnym formacie.

W dniu 13.06.2022 w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Komisja Konkursowa w składzie:

przewodniczący – Andrzej Szabelski

członkowie: Anna Akus – Szklarzewska i Andrzej Kosmowski

wyłoniła zwycięzców:

kategoria I: klasa III b – wychowawca Maria Ramotowska

kategoria II: klasa VII a – wychowawca Renata Sulimowicz

i przyznała jedno wyróżnienie klasie IV b – wychowawca Małgorzata Karwowska.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział  w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału  w kolejnych konkursach, wydarzeniach i akcjach organizowanych przez nasza bibliotekę.

Anna Wojsław

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x