Rusza budowa Otwartej Strefy Aktywności

0

W dniu 1 sierpnia 2019 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Grajewie Starosta Grajewski – Waldemar Remfeld oraz Wicestarosta – Tomasz Cebeliński, podpisali umowę z wykonawcą inwestycji „Budowa Otwartej Strefy Aktywności – wariant rozszerzony – 1 obiekt”. Wykonawcą robót jest przedsiębiorstwo: „ABIES” Kuczyńscy s.c.

Zadanie realizowane jest przez Powiat Grajewski przy wsparciu finansowym ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności, a całkowity koszt robót budowlanych wynosi 145 988, 63 zł. Inwestycja zakłada wykonanie przede wszystkim siłowni plenerowej i strefy relaksu składającej się z urządzeń do ćwiczeń oraz gier edukacyjnych, placu zabaw o charakterze sprawnościowym oraz street workout parku. Prace związane z niniejszą inwestycją powinny zakończyć się w terminie do dnia 25 września 2019 r.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress