Seniorze nie daj się oszukać! – kolejne spotkanie z cyklu „Zawsze Aktywni”

0

W dniu 29 stycznia 2019 r. w Bibliotece-Centrum Kultury w Szczuczynie  odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Zawsze Aktywni”.

Naszymi gośćmi byli: Pani Grażyna Rodzeń z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, Pan Mariusz Wojciechowski – Powiatowy Rzecznik Konsumentów, asp. sztab. Mariusz Nitkowski – Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Grajewie oraz sierż. sztab. Jacek Smaługa – Dzielnicowy Miasta i Gminy Szczuczyn.

Tematem przewodnim naszego spotkania było bezpieczeństwo seniorów w różnych aspektach życia.  Nasi goście przekazali informacje na temat najnowszych technik i metod działań oszustów, przestrzegali uczestników przed podpisywaniem różnych umów, a także udzielili rad, jak się z takich kłopotów najłatwiej wyplątać.  Podczas spotkania rozmawialiśmy również o przemocy wobec osób starszych, bezpieczeństwie w naszym mieście oraz o bezpiecznym poruszaniu się po nieoświetlonych drogach. Uczestnicy chętnie zadawali pytania i dzielili się swymi spostrzeżeniami, natomiast nasi goście cierpliwie wysłuchiwali pytań i udzielali odpowiedzi. Wszystkim serdecznie dziękujemy i już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie „Zawsze Aktywnych”.

 Anna Akus-Szklarzewska

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress