SERCE DLA SZCZUCZYNA

0

W dniu dzisiejszym do siedziby Stowarzyszenia „Nasz Szczuczyn” dotarła instalacja w kształcie serca do zbiórki nakrętek które przeznaczamy na pomoc dla różnych fundacji i ich podopiecznych (obecnie zbieramy nakrętki dla Pawełka Stelmaszyńskiego z Grabowa).

Zakup instalacji „SERCE DLA SZCZUCZYNA” nie byłby możliwy bez wsparcia finansowego licznego grona darczyńców m.in. Zarządu Banku Spółdzielczego
w Szczuczynie, Mariusza Konopka, Joanny Mioduszewskiej, Piotra Kurzątkowskiego, Janusza Siemiona, Agnieszki Wójcickiej,, Elżbiety Stockiej, Artura Świderskiego, Iwony Perkowskiej, Jadwigi Jolanty Budzińskiej, Danuty Szturc, Tadeusza Małachwieja.

Za okazane wsparcie składamy serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom!

Niech uśmiech na twarzach tych, którym możemy pomóc będzie dla nas wszystkich największą nagrodą.

W najbliższych dniach instalacja zostanie zamontowana przed siedzibą Stowarzyszenia „Nasz Szczuczyn” przed budynkiem Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie (ul. Łomżyńska 11) gdzie każdy mieszkaniec miasta i gminy Szczuczyn i nie tylko będzie mógł dostarczyć nakrętki, które przeznaczone będą na pomoc potrzebującym.

Andrzej Kosmowski

Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn”

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x