„Smacznie, Zdrowo, Kolorowo” VII Ogólnopolski Konkurs Kulinarny

0

Nie tak dawno gratulowaliśmy uczniom i nauczycielom Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie zajęcia 2 miejsca w VII Ogólnopolskim Konkursie Kulinarnym „Smacznie, zdrowo, kolorowo”. Konkurs kierowany jest do uczniów szkół specjalnych przysposabiających do pracy i ma charakter międzyszkolnej rywalizacji zespołowej w zakresie przygotowania i wydawania posiłków.

W dniu 14 marca 2023 r. podczas LXXIV sesji Rady Powiatu Grajewskiego nadszedł czas, by osobiście podziękować młodzieży i kadrze szkoły, za zaangażowanie w konkursie i godne reprezentowanie Powiatu Grajewskiego. Z rąk Grzegorza Gardockiego Przewodniczącego Rady Powiatu Grajewskiego, Waldemara Remfelda Starosty Grajewskiego i Tomasza Cebelińskiego Wicestarosty finaliści konkursu i ich opiekunowie otrzymali symboliczne wyrazy wdzięczności, upominki i słodycze.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress