SmartMedia

smartmedia

 

Nasza oferta jest skierowana do firm, instytucji, samorządów, a także osób prywatnych. Ogrom możliwości pozwala nam zaoferować Państwu ciekawe usługi na dobrym poziomie w rozsądnych i konkurencyjnych cenach – każde zlecenie traktujemy indywidualnie i wyceniamy wedle Państwa oczekiwań.

Wykonujemy w pełni kompleksowe usługi filmowania i fotografii z drona (z lotu ptaka) za pomocą sprzętu Phantom 3 Professional rejestrującego w jakości Full HD (1080p) lub Ultra HD (4K)

OFERTA:

  • Imprezy okolicznościowe

Świetny dodatek do imprezy okolicznościowej, który możesz dołączyć do głównego materiału lub zamieścić na portalach społecznościowych. Uatrakcyjnij rodzinne przyjęcie typu komunia, urodziny albo piknik, festyn lub impreza firmowa. Ślub dronem to ostatni krzyk mody. Przykładowo podczas realizacji imprezy ślubnej możemy zaproponować ujęcia przy kościele, sali weselnej, sznur samochodów oraz plener. Jeśli macie już zarezerwowanego kamerzystę a chcielibyście dodać ujęcia z lotu ptaka to jesteśmy gotowi na współpracę. Dostarczymy materiały które świetnie można wkomponować w ujęcia z ziemi.

  • Branża budowlana

Pomoc dla Deweloperów budowlanych przy dokumentacji postępu prac. Zdjęcia z lotu ptaka pomagają śledzić jak rośnie osiedle, blok lub dom. Wykonywane cyklicznie w odstępach czasowych idealnie nadają się na filmy promocyjne.

Potrzebujesz materiałów do ekspertyzy uszkodzonego wysokiego budynku? Niewielkie rozmiary i waga drona pozwalają na loty w trudno dostępnych i bardzo często niebezpiecznych dla człowieka miejscach np. dachy budynków, kominy i  mosty.

  • Hotele i ośrodki wypoczynkowe

Prowadzisz hotel, motel, zajazd lub innego rodzaju ośrodek turystyczno wypoczynkowy? Chcesz przyciągnąć nowych klientów? Zamieść na swojej stronie internetowej lub fanpagu zdjęcia i filmy pokazujące Twój biznes z ciekawej perspektywy. Możesz dodać krótki materiał jak do Was dojechać – nagramy przelot zaczynając od charakterystycznego miejsca w Twojej okolicy pod drzwi Twojego lokalu.

  •  Nieruchomości

Chcesz sprzedać mieszkanie, dom, posiadłość lub działkę? Dobre zdjęcia to połowa sukcesu. Zaskocz potencjalnych klientów zdjęciem lub krótkim materiałem wideo. Pokaż położenie, okoliczną roślinność, zabudowę i drogi dojazdowe.

  •  Sport i Rekreacja

Wykonamy wideo relacje z imprez sportowych np. mecze piłkarskie, rozgrywki Paintball, treningi, zawody, sporty motorowe, prezentację obiektów sportowych.

  • Media i marketing

Podejmiemy współpracę z agencjami reklamowymi, wydawcami programów telewizyjnych i stron internetowych. Dostarczymy Wam ujęć z „lotu ptaka”. Pomożemy w realizacji teledysków, filmów i reklam.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress