Spotkanie informacyjne w UM Szczuczyn

0

We wtorek 31 maja 2016 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Szczuczynie odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli Sołtysi z miejscowości wchodzących w skład gminy Szczuczyn, kierownicy referatów UM oraz Burmistrz Artur Kuczyński wraz z zastępcą Krzysztof Zalewski.
Tematem spotkania był: Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich i miejskich w mieście i gminie Szczuczyn. Sołtysi otrzymali konkretne informacje na temat zakresu i stanu inwestycji w poszczególnych sołectwach. Dzięki specjalnie przygotowanej prezentacji zebrani prześledzili uważnie co UM planuje robić i na jakim etapie znajdują się owe plany. W skład gminy Szczuczyn wchodzi 29 sołectw.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress