Spotkanie opłatkowe strażaków

0

20 grudnia 2017 r. w świetlicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie odbyło się doroczne spotkanie opłatkowe strażaków i pracowników cywilnych z emerytami pożarnictwa oraz zaproszonymi gośćmi i sympatykami pożarnictwa, wśród których obecni byli m.in. burmistrzowie i wójtowie, prezesi Zarządów Oddziałów Gminnych i Miejsko-Gminnych Związków OSP RP oraz Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Grajewie jako współorganizatora.

Na wstępie głos zabrał komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie st. bryg. Andrzej Jabłoński, który przywitał zaproszonych gości. Następnie w imieniu wszystkich funkcjonariuszy i pracowników Komendy złożył świąteczne życzenia i podziękował zebranym za dotychczasową owocną współpracę na rzecz ochrony przeciwpożarowej w powiecie. Spotkanie w tak licznym gronie było okazją do przekazania serdecznych życzeń od sekretarza stanu w MSWiA i posła na Sejm RP Jarosława Zielińskiego, podlaskiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Jarosława Wendta, a także prezesa Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP dha Andrzeja Koca.

W dalszej części spotkania głos zabrał prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Grajewie
dh Artur Kuczyński, a po nim zaproszeni goście, którzy złożyli strażakom i pracownikom serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2018. Jak zawsze życzono tylu szczęśliwych powrotów z akcji, ile było wyjazdów i aby nasz patron św. Florian czuwał nad bezpieczeństwem wszystkich strażaków niosących pomoc i ratunek potrzebującym. Posługę kapłańską sprawowali tradycyjnie kapelan podlaskich strażaków ks. kpt. Wojciech Ejsmont oraz kapelan powiatowy strażaków ks. Andrzej Traczyk.

Zastępca Komendanta Powiatowego

Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie

st. kpt. Arkadiusz Lichota

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress