Spotkanie u Starosty Grajewskiego

0

Każdy cykl inwestycji zaczynamy od prac przygotowawczych. Jest to proces złożony i długotrwały, który wymaga ścisłej współpracy urzędów oraz współdziałania z podmiotami zewnętrznymi. To na tym etapie ustalamy i analizujemy, które z potrzeb są najważniejsze i jakich środków zostaną sfinansowane.

W tematyce możliwości dofinansowania zawsze możemy liczyć na Posła na Sejm RP – Kazimierza Gwiazdowskiego i Radną Sejmiku Województwa Podlaskiego – Wandę Elżbietę Mieczkowską, ich wiedza i doświadczenie są niezastąpione podczas wyboru najkorzystniejszych dla nas opcji dofinansowań czy to z programów rządowych, czy ze środków Urzędu Marszałkowskiego.

Na spotkaniu oprócz bieżących i planowanych inwestycji omawiano też wiele innych aktualnych problemów lokalnych samorządów, dążąc do wypracowania wspólnych rozwiązań. Przeanalizowano też zagrożenia w zakresie pożarowym i aktualny stan bezpieczeństwa na terenie powiatu grajewskiego.

Właśnie w tym celu na zaproszenie Waldemara Remfelda – Starosty Grajewskiego w dniu 19 lutego 2021 r. do Starostwa Powiatowego w Grajewie przybyli oprócz wspomnianych wyżej Kazimierza Gwiazdowskiego – Posła na Sejm RP i Wandy E. Mieczkowskiej – Radnej Sejmiku Województwa Podlaskiego: Grzegorz Gardocki – Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego, Dariusz Latarowski- Burmistrz Miasta Grajewo, Ireneusz Gliniecki – Burmistrz Rajgrodu, Stanisław Szleter – Wójt Gminy Grajewo, Czesław Ołdakowski – Wójt Gminy Wąsosz, Krzysztof Milewski – Wójt Gminy Radziłów, Jolanta Budzińska – Sekretarz Gminy Szczuczyn, Jan Julian Połonowicz – Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Grajewie i st. kpt. Andrzej Beczko – Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie.

Jesteśmy przekonani, iż wspólne cele w połączeniu z realnymi możliwościami i chęcią współpracy doprowadzą nas do sukcesu.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress