Spotkanie WOT

0

W piątek 25 sierpnia 2017 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Grajewie odbyło się spotkanie z osobami zainteresowanymi służbą w Wojskach Obrony Terytorialnej. W spotkaniu uczestniczyło około 40 osób. Przedstawiciel Wojskowej Komendy Uzupełnień w Łomży zapoznał zebranych z wymogami jakie muszą spełniać kandydaci do służby w wojskach OT oraz przyjął wnioski od ochotników. Oznajmił iż powiat grajewski będzie rejonem działania dla jednej z kompanii łomżyńskiego batalionu Brygady Obrony Terytorialnej a nabór do tej kompanii będzie prowadzony wśród mieszkańców naszego powiatu. W ramach batalionu Brygady OT utworzone zostaną również kompanie w Łomży (miasto i powiat), Kolnie i Zambrowie.
Osoby ubiegające się o przyjęcie do Wojsk Obrony Terytorialnej powinny zgłaszać się w Wojskowych Komendach Uzupełnień. Dla Miasta Grajewo oraz Powiatu Grajewskiego właściwą terytorialnie jest Wojskowa Komendy Uzupełnień w Łomży, ul. Polowa 12.
Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. WKU w Łomży 261385777, 261385724.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress