Sprawcy rozboju zatrzymani

0

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o rozbój w jednym z domów na terenie powiatu grajewskiego. Sprawcy wczoraj usłyszeli zarzuty. Decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, w miniony poniedziałek, zatrzymali podejrzanych o rozbój. Do zdarzenia doszło dzień wcześniej w jednej z miejscowości na terenie powiatu grajewskiego. Tuż po godzinie 6:00 grupa napastników weszła do domu, w którym spał 58 – latek. Mężczyźni pobili swoją ofiarę, a następnie zabrali mu pieniądze w kwocie 500 złotych i uciekli. Dzięki natychmiastowej reakcji grajewskich policjantów już następnego dnia podejrzani zostali zatrzymani. Wczoraj usłyszeli już zarzuty i decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie. Zgodnie z kodeksem karnym za rozbój grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat

Źródło: policja.pl

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x