Starosta Grajewski na Zgromadzeniu Związku Powiatów Województwa Podlaskiego

0

W dniu 18.12.2019 r. Starosta Grajewski Waldemar Remfeld uczestniczył w Zgromadzeniu Związku Powiatów Województwa Podlaskiego, które odbyło się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Białymstoku.

Program posiedzenia obejmował m.in.:
• zapoznanie się z Uchwałą Składu Orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Białymstoku w sprawie wyrażenia opinii o projekcie uchwały w sprawie przyjęcia planu finansowego Związku Powiatów Województwa Podlaskiego na 2020 rok oraz możliwości finansowania planowanego deficytu oraz z Uchwałą Składu Orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Białymstoku w sprawie wyrażenia opinii o projekcie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Związku Powiatów Województwa Podlaskiego na lata 2020 – 2023;
• podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia planu finansowego ZPWP na 2020 r. oraz uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Związku Powiatów Województwa Podlaskiego na lata 2020 – 2023;
• informacja o stanie realizacji Projektu pn. „Udostępnianie zasobów publicznych rejestrów geodezyjnych – modernizacja ewidencji gruntów i budynków”.

Po posiedzeniu odbyło się spotkanie opłatkowo-noworoczne, na którym Pan Bohdan Paszkowski – Wojewoda Podlaski poprosił Starostę Grajewskiego o przekazanie w jego imieniu mieszkańcom powiatu grajewskiego życzeń zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku .

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress