Start KGW Danowo w Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni”

0

Takie smaki tylko w Danowie!

Nie wiem czy wiecie, że koło Gospodyń Wiejskich z Danowa startuje w Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni” (etap wojewódzki), który przede wszystkim podkreśla jak ważne jest, aby idąc z duchem czasu kultywować lokalną tożsamość i pielęgnować tradycje.  

W ramach Festiwalu Gospodynie z Danowa startują w konkursie kulinarnym (eliminacje wojewódzkie) gdzie za zadanie maja przygotować tradycyjne danie regionalne, bądź nowoczesną wariację na jego temat.

Zdradzić mogę tylko, że Panie wywiązały się z zadania znakomicie!

Byłem – próbowałem!

Przygotowane przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Danowa – tradycyjne danie podlaskie – ZAGUBY – oszałamiają intensywnością smaków i kolorów.

Drogie Panie! Życzę powodzenia w konkursie i prostej drogi do finału Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni”, który odbędzie się 25 września 2021 r. na PGE Narodowym
w Warszawie.

Andrzej Kosmowski

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress