Strażacy usuwali skutki ulewy i silnego wiatru

0

Wczoraj (31.07.217 r.) około godziny 20.40 szczuczyńska jednostka OSP została zadysponowana do zdarzeń wywołanych przejściem ulewnych i gwałtownych opadów oraz wiatru. Strażacy usunęli zwalone drzewa na drodze do Danowa (z dk 61), skrzyżowaniu drogi gminnej Bzury – Milewo oraz drogi Szczuczyn – Bzury. Do działań włączyli się druhowie z OSP w Bzurach. Średnica zwalonych przez wiatr drzew świadczy o dużej sile żywiołu.
W czasie usuwania skutków nawałnicy do strażaków dotarło kolejne zgłoszenie o drzewie przywróconym na budynki gospodarcze. Niestety w związku z dużą ilością zgłoszeń docierających do Centrum Zarządzania pojawiły się problemy z ustaleniem dokładnego miejsca tego zdarzenia. Udało się jednak i mieszkaniec Zofijówki otrzymał niezbędną pomoc. Na szczęście okazało się, że porwane przez wiatr konary drzewa zniszczyły tylko elewację na budynku mieszkalnym oraz zerwały linie zasilające budynki gospodarcze.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress