Budowa strzelnicy sportowej w Niećkowie

0

W dniu 19 stycznia 2021 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Grajewie Starosta Grajewski Waldemar Remfeld oraz Członek Zarządu Powiatu Grajewskiego Sławomir Jan Ginel, w obecności pozostałych Członków Zarządu, tj. Marii Gwiazdowskiej i Waldemara Wieczorka podpisali ofertę do konkursu „Strzelnica w powiecie 2021”.

Oferta na realizację zadania „Budowa strzelnicy sportowej w Niećkowie” zostanie złożona w konkursie ofert pn. „Strzelnica w powiecie” ogłoszonym przez Ministra Obrony Narodowej na realizację zadań związanych z budową strzelnic umożliwiających prowadzenie zorganizowanego szkolenia strzeleckiego, w szczególności wśród dzieci i młodzieży, członków organizacji proobronnych i żołnierzy Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz funkcjonariuszy formacji uzbrojonych niewchodzących w skład SZRP.

Całkowita wartość zadania wynosić będzie 3 670 000,00 zł, w tym dotacja z MON to 1 500 000,00 zł, pozostałe koszty zostaną pokryte z budżetu Powiatu Grajewskiego przy wsparciu Gminy Szczuczyn.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress