Świąteczna paczka od strażaków

0

21 grudnia 2017 roku komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie wraz zastępcą przekazali bony towarowe oraz upominki 4-osobowej rodzinie państwa Surawskich z miejscowości Okół w gminie Grajewo, której ogień strawił budynek mieszkalny.

Do zdarzenia doszło 2 grudnia 2017 roku kilka minut przed godziną 23. Gdy 8 zastępów straży pożarnej dojechało na miejsce zdarzenia cała rodzina przebywała na zewnątrz, a pożar obejmował swym zasięgiem tzw. przybudówkę przeznaczoną na kotłownię oraz dach budynku. Na szczęście domownikom nikomu nic się nie stało, ale straty materialne są znaczne.

W ramach solidarności z poszkodowaną rodziną grajewscy strażacy oraz pracownicy tut. Komendy postanowili ufundować i przekazać pogorzelcom bony na żywność, środki czystości, pomoce naukowe dla dzieci oraz inny asortyment przydatny w codziennym życiu z wydłużonym terminem realizacji.

Zastępca Komendanta Powiatowego

Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie

st. kpt. Arkadiusz Lichota

Zdjęcie: mł. asp. Marcin Makowski, KP PSP w Grajewie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress