SZCZUCZYN 2030

0

21 października coraz bliżej, a to oznacza tylko jedno, czas najwyższy poddać się ocenie Rady Nadzorczej… tak bowiem widzę od samego początku zależność wyborczą między wyborcami a osobą wybieraną.
Od ośmiu lat staram się działać jako menadżer Szczuczyna stosując kilka dla mnie priorytetowych elementów:
– liczy się zespół, tylko posiadanie grupy kompetentnych osób gwarantuje sukces. Zasada ta dotyczy nie tylko Urzędu Miejskiego w Szczuczynie, ale również radnych Rady Miejskiej,
– liczy się Szczuczyn, reszta schodzi na dalszy plan. Dlatego zawodowo nie angażuję się w żadne inne działania, kombinacje i poszukiwania.
– Szczuczyn dla wielu był końcem świata, dla mnie jest początkiem wielu działań. Wierzę w to, że nasze miasto ma przyszłość, a ona w sposób bezpośredni zależy od nas samych.
– Szczuczyn 2030 to nie tylko hasło, to znak jutra, które jesteśmy w stanie osiągnąć.
Chciałbym Was poinformować, iż zarejestrowałem Komitet Wyborczy Wyborców SZCZUCZYN 2030, w ramach którego zostali zarejestrowani kandydaci na radnych Rady Miejskiej. Znam tych ludzi i Wy ich znacie, ufam ich doświadczeniu i rozsądkowi, są mi potrzebni, żeby zrobić jeszcze więcej dla miasta i gminy Szczuczyn.
Rownież w ramach tego komitetu zarejestrowałem się jako kandydat na stanowisko Burmistrza kadencji 2018 – 2023.

Pamiętacie jak było w naszym mieście i gminie kiedyś.
Widzicie jak jest teraz. Zaufajcie temu zespołowi, by Szczuczyn 2030 był nowoczesny, bezpieczny, bogaty i wielki mądrością jego mieszkańców.

Proszę Was, naszą Radę Nadzorczą o zaufanie oraz o dwie rzeczy:
1. Idźcie na wybory 21 października.
2. Oddajcie swój głos na sprawdzoną drużynę spod znaku KWW SZCZUCZYN 2030.
Na grafice odnajdźcie swój okręg wyborczy i kandydata na radnego z Komitetu Wyborczego Wyborców SZCZUCZYN 2030.

Burmistrz Szczuczyna
Artur Kuczyński

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress