Szczuczyński Orszak Trzech Króli

0
Serdecznie zapraszamy na Szczuczyński Orszak Trzech Króli, który odbędzie się 6 stycznia 2022 roku. O godzinie 11.00 spotykamy się wszyscy na Hali Sportowej przy ulicy Grunwaldzkiej 2. Stamtąd też wraz z Trzema Królami rozpoczniemy wędrować do Stajenki. Orszak przejdzie ulicami: Grunwaldzką, Kilińskiego, Pl. Tysiąclecia oraz Kościelną do kościoła pw. Imienia NMP w Szczuczynie.
W programie przewidziana jest scenka odegrana przez uczniów Szkoły Podstawowej, przejście przez bramę anielską oraz wspólne śpiewanie kolęd zakończone Mszą Świętą. Każdy z uczestników otrzyma koronę i śpiewnik.
Dalsza część orszaku rozpocznie się o godz. 17.00 w Sali konferencyjnej Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie. Będzie można wysłuchać koncertu „Z kolędą dla Trzech Króli” w wykonaniu solistów Stowarzyszenia Partita oraz Kultura Niezależna z Grajewa, a także chóru Koła Gospodyń Wiejskich w Szczuczynie.
Serdecznie zapraszamy.
Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress