Szczuczyńskie Serducho – pomoc dla Pawełka Stelmaszyńskiego

0

W październiku 2020r. pod siedzibą Stowarzyszenia „Nasz Szczuczyn” (ul. Łomżyńska 11) zainstalowaliśmy instalację do zbiórki nakrętek. Podjęliśmy decyzję, że nakrętki przekazywać będziemy dla rodziny Pawełka Stelmaszyńskiego z Grabowa.

Serducho” raz za razem zapełnia się w ekspresowym tempie dzięki nieustannym wizytom z nakrętkami mieszkańców miasta i gminy Szczuczyn. W zbiórkę nakrętek aktywnie włączają się członkowie Wolontariatu Szkoły i Internatu Zespołu Szkół w Niećkowie.

Dzięki Waszemu wsparciu do tej pory dla Pawełka przekazaliśmy już osiem serc – łącznie ok. 1300 kg nakrętek!

Możecie też wesprzeć Pawełka przekazując swój 1% podatku.

NR KRS 0000387207

Cel szczegółowy:

367 Paweł Stelmaszyński

Dziękujemy WSZYSTKIM dotychczasowym darczyńcom!

Bez Was ta pomoc nie byłaby możliwa!

Zakup instalacji „SERCE DLA SZCZUCZYNA” nie byłby możliwy bez wsparcia finansowego licznego grona darczyńców m. in. Zarządu Banku Spółdzielczego w Szczuczynie, Mariusza Konopka, Joanny Mioduszewskiej, Piotra Kurzątkowskiego, Janusza Siemiona, Agnieszki Wójcickiej, Elżbiety Stockiej, Artura Świderskiego, Iwony Perkowskiej, Jadwigi Jolanty Budzińskiej, Danuty Szturc, Tadeusza Małachwieja.

Niech uśmiech na twarzach tych,

którym możemy pomóc będzie dla nas wszystkich największą nagrodą.

Andrzej Kosmowski

Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn”

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress