Szkolny Zespół Ludowy „Kłosek” w Programie EtnoPolska 2021

0

Dnia 25.05.2021 roku Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie podpisała umowę z Narodowym Centrum Kultury dotyczącą dofinansowania zadania „Zakup strojów ludowych dla zespołu „Kłosek” w ramach Programu EtnoPolska 2021 ze środków finansowych Narodowego Centrum Kultury.

Przyznane środki finansowe z Narodowego Centrum Kultury na zakup strojów ludowych dla zespołu „Kłosek” z Zespołu Szkół w Niećkowie to kwota 62000 zł. Całkowity koszt zadania po uwzględnieniu wkładu własnego Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie to 66000 zł (wkład własny 4000 zł).

Podziękowania kierujemy w stronę Urzędu Miejskiego w Szczuczynie, który zaangażował się w pozyskanie środków na wspomniane zadanie.

Janusz Siemion

Dyrektor Biblioteki -Centrum Kultury w Szczuczynie

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska 2021”.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x