Szpital Ogólny im. dr Witolda Ginela w Grajewie otrzymał 1.7 mln z funduszy europejskich

0

Szpital Ogólny im. dr Witolda Ginela w Grajewie otrzymał 1 700 000,00 zł z funduszy europejskich na zakup sprzętu i aparatury medycznej, w związku z pandemią COVID-19.

Zarząd Województwa Podlaskiego na posiedzeniu w zeszły czwartek (22.04) zwiększył dofinansowanie z funduszy europejskich dla czterech szpitali, w tym dla szpitala w Grajewie w ramach Podlaskiego Pakietu Zdrowotnego.

Pieniądze przeznaczone zostaną na m.in.: zakup sterylizatorów, myjnię ultradźwiękową, myjnio-dezynfektor, wózki do transportu i pracy z blatem roboczym, system kontenerowy kompatybilny z nowymi sterylizatorami, zestawy dezynfekcyjne, stoły robocze z szafkami, a także na roboty budowlane związane z dostosowaniem pomieszczeń do przepisów, wynikających z obostrzeń sanitarnych.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x