TORPOL- inwestor szczuczyńskiej strefy Gepardem Biznesu 2016

0

Firma TORPOL Spółka z o.o. znalazła się wśród najdynamiczniejszych przedsiębiorstw w Polsce i otrzymała tytuł Gepard Biznesu 2016. Tym wyróżnieniem znalazła się w gronie najszybciej rozwijających się firm, należących do Klubu Gepardów Biznesu. Aby dołączyć do tego klubu, należy wykazać się co najmniej 20-procentowym wzrostem wartości rynkowej lub średniej z dynamik przychodów i zysku netto w ciągu dwóch lat.

Przedsiębiorca TORPOL Sp. z o.o. z siedzibą w Grajewie, przy ul. Marii Konopnickiej 2d jest pierwszym inwestorem, który uzyskał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Podstrefie Szczuczyn.
Dzięki wygranemu przetargowi na zakup ziemi oraz otrzymanemu pozwoleniu na prowadzenie działalności w SSSE Podstrefa Szczuczyn w już przyszłym 2017 roku rozpoczną się prace nad kompletowaniem załogi oraz budową hali i biura. Na terenie Podstrefy Szczuczyn planuje wybudować nowy zakład produkcyjny, w wyniku czego poniesie na terenie strefy wydatki inwestycyjne w wysokości co najmniej 3 mln złotych.
Według planu zatrudnienie w nowych obiektach produkcyjno – magazynowych w Szczuczynie w 2018 roku osiągnie co najmniej 60 osób. Do końca 2021 roku zaplanowano zatrudnienie 100 osób.

Torpol Sp. z o.o. jest wiodącym polskim producentem worków papierowych oraz worków papierowych z wkładką LDPE. Produkty te certyfikowane są Atestem PZH. W trosce o jakość oferowanych wyrobów oraz ich bezpieczeństwo Przedsiębiorca TORPOL Sp. z o.o. wdrożył i utrzymuje system analiz i kontroli punktów krytycznych (HACCP) oraz system zapewnienia jakości zgodny z międzynarodową normą ISO 9001. Odbiorcami firmy jest liczne grono Klientów branży mleczarskiej, paszowej, spożywczej, producentów węgla i innych.

https://www.facebook.com/Torpol-Sp%C3%B3%C5%82ka-z-oo-224897927679281/?fref=nf&pnref=story

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x