Uroczyste otwarcie nowej siedziby Sądu Rejonowego w Grajewie

0

W dniu 28 września 2023 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Sądu Rejonowego w Grajewie, którą dokonała Prezes Agnieszka Skrodzka wraz z pracownikami.

W wydarzeniu uczestniczyli licznie zaproszeni goście, przedstawiciele Rządu, przedstawiciele sądów z terenu województwa podlaskiego, parlamentarzyści, czy też przedstawiciele władz samorządowych.

W trakcie swojej wypowiedzi Prezes Sądu Rejonowego w Grajewie Agnieszka Skrodzka przedstawiła etapy powstania siedziby, od momentu otrzymania przez Powiat Grajewski działki pod budowę, aż po dziś dzień. Podziękowała wszystkim, którzy dołożyli swoją większą lub mniejszą cegiełkę w doprowadzenie realizacji zadania do końca.

Wśród zaproszonych gości był także Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, który pogratulował wspaniałej inwestycji, finalnie scalającej rozsiane do niedawna oddziały sądowe w mieście. Podkreślił, iż ma nadzieję, że nowoczesny budynek zapewni warunki na efektywniejszą oraz bardziej satysfakcjonującą pracę wszystkim pracownikom sądu. Wraz ze słowami przekazał na ręce Prezes dyplom, bukiet kwiatów oraz drobny upominek.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x