Uroczyste wręczenie aktu mianowania

0

W dniu 26 sierpnia 2020 r. w Starostwie Powiatowym w Grajewie odbyło się uroczyste wręczenie aktu mianowania pani Ewie Kowalskiej, nauczycielce z Zespołu Szkół Nr 1 w Grajewie.

Pani Ewa Kowalska w dniu 3 sierpnia 2020 r. zdała egzamin na stopień nauczyciela mianowanego, a dziś po uroczystym ślubowaniu otrzymała akt mianowania.

Akt mianowania wręczył Wicestarosta Powiatu Grajewskiego – Tomasz Cebeliński w obecności Jarosława Kozikowskiego – Wicedyrektora Zespołu Szkół Nr 1 w Grajewie oraz Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych – Jolanty Jaśkowiak

Akt nadania stopnia awansu zawodowego podwyższa status zawodowy nauczyciela i otwiera drogę do uzyskania kolejnego stopnia awansu- nauczyciela dyplomowanego. Dokument ten świadczy o poszerzeniu i pogłębieniu przez nauczyciela wiedzy i umiejętności zawodowych.

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress