VII Warsztaty Rękodzieła Nowoczesnego w BCK w Szczuczynie

0

Dnia 12.12.2018r. w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie odbyły się VII Warsztaty Rękodzieła Nowoczesnego, które przygotowały i poprowadziły przedstawicielki Lokalnej Grupy Działania Biebrzański Dar Natury. W warsztatach tworzenia ozdób bożonarodzeniowych wzięli udział uczniowie klasy piątej i szóstej ze Szkoły Podstawowej im. Zesłańców Sybiru w Niedźwiadnej. Każdy z warsztatowiczów wykonał własną bombkę wykorzystując bogaty asortyment materiałów: wstążki, cekiny, elementy dekoracyjne, brokat, sznurki, itp.

Dzisiejsze warsztaty były dowodem na to, że własnoręczne wykonywanie ozdób choinkowych to świetna zabawa a także powód do dumy – autorskie ozdoby są gwarancją ich niepowtarzalności!

Dziękujemy LGD Biebrzański Dar Natury za przeprowadzenie warsztatów a uczniom za aktywny udział w zajęciach.

Andrzej Kosmowski

BCK Szczuczyn

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x