„W karnawałowym rytmie”

0

Dnia 10.02.2023r. w Bibliotece – Centrum Kultury gościliśmy zespół „Seniorita” oraz kabaret „Klapa”, zarówno zespół jak i kabaret działa przy Klubie Seniora w Grajewie.

Skład zespołu: Górowska Grażyna, Krajewska Maria, Krasnowska Cecylia, Krukowska Jadwiga, Malinowska Jadwiga, Malinowska Bożena, Rutkowska Zofia, Świderska Jadwiga, Wysocka Barbara. Skład kabaretu: Latarowska Krystyna, Świderska Jadwiga. Opiekunką jest Zelman Dorota.

Zespół „Seniorita” wykonał niezapomniane przeboje romskie oraz melodie z lat 60 i 70. Mieliśmy okazję na chwilę zatrzymać się i zapomnieć o problemach dnia codziennego, przenieść w beztroski świat muzyki m.in. Anny Jantar, Karina Stanek, Czerwonych Gitar czy Trubadurów. Kabaret „Klapa” rozśmieszył nas do łez swoim skeczem pt. „Nie ma problemu”.

Panie swoim występem, przepięknymi strojami, niezwykłą pasją i optymizmem zachwyciły i oczarowały publiczność, która nagrodziła je owacjami na stojąco. Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia oraz występ.

Anna Akus-Szklarzewska

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x