Wakacyjna AktywAKCJA w BCK w Szczuczynie

0

Polski Fundusz Rozwoju ogłosił 2 edycję Programu Wakacyjna AktywAKCJA. Do Programu napłynęło prawie 990 wniosków. Po zapoznaniu się ze wszystkimi zgłoszeniami, Komisja postanowiła przyznać granty aż 104 organizacjom z całej Polski na realizację autorskich wakacyjnych aktywności dla dzieci i młodzieży.

Do Programu Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

autorski projekt „Polska i Ukraina to jedna drużyna!”,

który decyzją Komisji otrzymał 5000 zł.

Niebawem rozpoczną się wakacje, a wraz z nimi najbardziej wyczekiwany etap Programu, czyli realizacja wybranych projektów. Nie możemy się doczekać! Tegoroczny wakacyjny projekt jest wyjątkowy! Napisaliśmy go z myślą o ukraińskich mieszkańcach Szczuczyna. Jesteśmy przekonani, że wspólnie spędzony wakacyjny czas pozwoli nam się jeszcze lepiej poznać. Co zaowocuje jeszcze głębszą polsko – ukraińską przyjaźnią.

Partnerem programu jest Centralny Dom Technologii CDT.

PS. Pamiętacie fakt, że uczestniczyliśmy w 1 edycji Programu Wakacyjna AktywAKCJA?
W zeszłym roku otrzymaliśmy również
5000 zł na realizację projektu „Zakręceni Rowerzyści – Kolorowa Gmina Szczuczyn”. Tym bardziej cieszy nas udział w 2 edycji.

WIEMY, ŻE RAZEM Z WAMI CZEKA NAS ŚWIETNA ZABAWA!

Andrzej Kosmowski / koordynator projektu

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress