Walentynki w BCK w Szczuczynie

0

W tym szczególnym dniu, jakim są Walentynki, Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie przygotowała atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy czytelnik Wypożyczalni dla Dorosłych mógł wziąć udział w zabawie czytelniczej pt. „Randka w ciemno z książką”. Dla młodzieży przygotowano loterię „Walentynki z książką”. Oba miejsca zabaw, cieszyły oko nastrojową oprawą wizualną.
Dla najmłodszych przygotowano zabawę „Bajkowe pary zakochanych”. Jako pierwsze wzięły w niej udział przedszkolaki . Po południu, odbyło się spotkanie walentynkowe dla dzieci. Poznały one historię Świętego Walentego, który jest patronem zakochanych, przysłowia o miłości, zwyczaje walentynkowe. Rozmawiali też o piosenkach, gdzie tematem przewodnim jest miłość czy przyjaźń. Nie zabrakło też wspólnych zabaw, które przyniosły uczestnikom spotkania mnóstwo śmiechu i radości.
Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę!

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress