Warsztaty taneczne dla seniorów „Zatańczmy razem” – 2 i 4 IX 2020

0

Zapraszamy seniorów 50+ do wzięcia udziału w inicjatywie kulturalnej z projektu „Bądź(MY) (cool)turalni”, realizowanego przez Grajewskie Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2020 dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury.

Warsztaty taneczne dla seniorów poprowadzi trener personalny i choreograf Sławomir Matysiewicz. Celem warsztatów jest zaszczepienie w uczestnikach zdrowego i aktywnego stylu życia oraz nauczenie się podstaw tańców latynoskich. Spotkania umożliwią poznanie ludzi i nawiązanie nowych przyjaźni. Zakończenie warsztatów zwieńczone zostanie miejską potańcówką w parku miejskim 5 września, na którą zapraszamy mieszkańców. Będzie ona połączona z pokazem tańca uczestników warsztatów.

GCK

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress