Warsztaty tworzenia świec sojowych

0

W czwartkowe popołudnie w Dworze w Niećkowie odbyło się pierwsze z cyklu spotkań, mających na celu integrację lokalnych mieszkańców. Spotkania te organizowane będą przez Starostwo Powiatowe w Grajewie przy współpracy z Zespołem Szkół w Niećkowie w ramach grantu otrzymanego w Konkursie „Nasz Zabytek” z Fundacji Most the Most, wykorzystanego na I etap przebudowy Dworu w Niećkowie.

Wymiana doświadczeń, nauka nowych umiejętności w miłej atmosferze było koncepcją „Warsztatów tworzenia świec sojowych”, poprowadzonych przez p. Agatę Kwaśną-Nowak. Pani Agata, która prowadzi własną działalność pod nazwą La La LAS – szkolenia, siedlisko zielarskie, opowiedziała nam wiele przydatnych i ciekawych informacji dotyczących wykorzystywania darów natury w życiu codziennym. Wiedza, którą podzieliła się z uczestnikami warsztatów, na pewno przyda się w różnych dziedzinach życia.

Jednak najważniejszym punktem programu, było oczywiście, tworzenie świec sojowych z wykorzystaniem samych naturalnych produktów. W trakcie warsztatów p. Agata omówiła, jak w warunkach domowych stworzyć świece zapachowe, które każdy z uczestników mógł ozdobić przygotowanymi produktami, takimi jak: suszone kwiaty, zioła, czy ziarna kawy. Okazało się to bardzo proste!

Ciekawe spotkanie, które przebiegło w bardzo przyjemnym klimacie i aurze wielu cudownych zapachów, miało jeden wielki minus. Minęło stanowczo za szybko!

Dziękujemy p. Agacie z LA LA LAS za ciekawą lekcję oraz wszystkim uczestnikom za przybycie i spędzenie z nami miłych chwil.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress