Wędrujące książki w BCK w Szczuczynie

0

Podziel się książką!

Jeśli masz w domu książkę, z którą możesz się rozstać – zrób to!

Pamiętaj: „Dzielenie się książkami jest o wiele lepsze od ich posiadania”.


Akcja jest odmianą bookcrossingu, którego twórcą jest amerykański informatyk Ron Hornbaker. Zaczął udostępniać lektury w 2001 roku w Stanach Zjednoczonych. Pozostawiał je w różnych miejscach, skąd zainteresowani zabierali je do czytania. W ten sposób wędrówka książki zaczęła przybierać nową formę – przestała ograniczać się do drogi z biblioteki do domów i z powrotem.

Wszyscy zainteresowani znajdą w BCK w Szczuczynie (ul. Łomżyńska 11) miejsce gdzie można przynieść z domu książki i czasopisma aby je zostawić, a tym samym podzielić się nimi z innymi ludźmi. Wybrane przez Was tytuły można zabrać ze sobą
i przeczytać, a następnie odnieść lub przekazać znajomym.

Zakres oferowanych książek sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteś miłośnikiem horroru, kryminału, sensacji, przygody, romansu, historii? Przyjdź i znajdź coś dla siebie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tej nowatorskiej akcji!


„Książka czytana żyje dłużej!”

Zapraszamy do Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie.

Andrzej Kosmowski

BCK Szczuczyn

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress