Weryfikacja pierwszych wniosków

0

Do chwili obecnej wpłynęło 135 formularzy rekrutacyjnych z powiatu grajewskiego. 52 wnioski rozpatrzono pozytywnie i przekazano doradcom zawodowym w celu dalszej weryfikacji – informuje Pani Krystyna Jankowska, koordynator projektu pn. „Rozwój kompetencji kadr subregionu suwalskiego”.

Trwa nabór się do projektu, który realizowany jest na terenie powiatu grajewskiego. Rejestracja odbywa się poprzez stronę internetową www.bonnaszkolenie.pl. Tam też znajdują się wszystkie szczegóły dotyczące projektu i procesu rejestracji. Osoby, które spełnią wymagania określone w projekcie otrzymają „bon na szkolenie”, który stanowi gwarancję dofinansowania 90% kosztów kursu lub studiów podyplomowych zgodnie ze wskazaniem przez uczestnika.

Informujemy, że osoby prowadzące działalność gospodarczą nie mogą wziąć udziału w projekcie. Osoby które nie spełniają żadnego z założeń projektu są zapisywane na listę rezerwową.

Szczegóły dotyczące uczestnictwa w projekcie można uzyskać pod numerem tel. 86 273 84 91.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress