Węzeł ciepłowniczy

0

Trwają prace budowlane związane z wykonaniem kanału ciepłowniczego przyłącza do budynku Starostwa Powiatowego w Grajewie wraz z wymiennikownią. Inwestycja realizowana jest w dwóch etapach:

Etap I – Montaż przyłącza wysokoparametrowego do budynku Starostwa Powiatowego w Grajewie realizowany przez Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Grajewie, ul. Targowa 2, 19-203 Grajewo.

Etap II – „Wykonanie węzła c.o. w budynku Starostwa Powiatowego w Grajewie” realizowany przez Zakład Instalacji Sanitarnych Andrzej Wietocha, Wiązownica 9, 19-213 Radziłów.

26 września 2017r. dokonano  odbioru robót  budowlanych wykonanych w związku z realizacją pierwszego etapu zadania. Odbioru zrealizowanych prac dokonała komisja w obecności Pana Zygmunta Kruszyńskiego Starosty Powiatu Grajewskiego, Pani Alicji Rutkowskiej Wicestarosty Powiatu Grajewskiego przy udziale wykonawcy Prezesa Zarządu Pana Radosława Zolnika oraz kierownika budowy Pana Czesława Wróblewskiego.

Obecnie trwa realizacja drugiego etapu inwestycji. W ramach w/w przedsięwzięcia planuje się wykonać roboty budowlano – montażowe polegające na odpowiednim przygotowaniu pomieszczenia a następnie montażu w nim węzła c.o.

Całkowita wartość robót budowlanych wynosi 87 861,51 zł w tym koszt pierwszego etapu prac to 30 861,51 zł natomiast drugi etap prac zamknie się kwotą 57 000,00 zł.

Dotychczas Starostwo Powiatowe w Grajewie korzystało z węzła c.o. ulokowanego w budynku Urzędu Miasta Grajewo przy ul. Strażackiej 6A.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x